První a jediná škola smyku v Plzni a Plzeňském kraji

Škola smyku v Plzni

Škola smyku s.r.o. Plzeň byla založena dne 9.5.2011, jako vůbec první a jediná Škola smyku v Plzni a Západočeském kraji.

Škola smyku s.r.o. Plzeň tak přebrala částečně iniciativu ÚAMK České republiky – BESIP a našimi kurzy poukazujeme na nutnost dodržování a užívání pasivních bezpečnostních prvků automobilů, objasňujeme následky dopadů rychlosti jízdy a fyzikálních zákonitostí, které působí na vozidlo při jízdě v různých situacích. To vše probíhá především v teoretické části na učebně, a následně při praktickém výcviku s vlastním vozidlem na kluzné ploše, pod vedením zkušených a certifikovaných instruktorů – lektorů „Školy bezpečné jízdy“, „Kurzů bezpečné jízdy“ a „Zásad bezpečné jízdy“.

První kurzy byly pořádány v učebnách EASY AUTOŠKOLY na Doudlevecké třídě 27 Pleň, praktický výcvik pak v prostorách firmy LOGSPEED CZ s.r.o.  Domažlická 178 Plzeň, kde naše společnost působila od 17.6.2011 až do ukončení nájemní smlouvy, tj. do 30.6.2014. V průběhu tohoto období naše společnost proškolila více 1000 řidičů a řidiček. O tom, jak se naší společnosti tato aktivita dařila, svědčí i Certifikát „PROVĚŘENÁ SPOLEČNOST“, který obdržela od „CENTRUM VÝZKUMU KLIENTŮ s.r.o.“ v roce 2016.

Po ukončení působení ve firmě LOGSPEED CZ s.r.o. následovalo dlouhé hledání vhodné plochy k pořádání praktického výcviku, neboť technické podmínky na plochu jsou z hlediska bezpečnosti účastníků kurzů velice náročné

( min. délka 100 m, min. šířka 20 m, zajištění dostatečného množství vody apod.)

Tak jako v předešlých létech pokračujeme úspěšně ve spolupráci s firmou Plzeň 2015 v kreativní zóně "DEPO2015", Presslova 14 Plzeň.

Věříme, že tato spolupráce se bude i nadále oboustranně úspěšně rozvíjet k naší vzájemné spokojenosti a rovněž ke spokojenosti účastníků kurzů.


Proč se rozhodnout pro školu smyku?

Naučíte se

jak předcházet smyku jak předcházet smyku

jak se zachovat, když už  smyk dostanete  jak se zachovat, když už smyk dostanete

jak odvrátit čelní srážku vozidel jak odvrátit čelní srážku vozidel (vyhýbací manévr)

Ověříte si

schopnost reagování v krizových situacích vaši schopnost reagování v krizových situacích

jak se chová vaše auto v krizových situacích jak se chová vaše auto v krizových situacích

systémy ABS , ASR, ESP ve vašem vozidle funkci systémů ABS , ASR, ESP ve vašem vozidle

Pozor nebezpečí smyku

Lepší být připraven, než zaskočen. Za volantem dvojnásob!

Vyberte si volný termín a registrujte se do kurzu bezpečné jízdy ještě dnes!


BESIP - Bezpečnost silničního provozu UAMK - Ústřední automoto klub


Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám!

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *

Na co se chcete zeptat?